| BigLike a întrebat:

A mai facut cineva cumparaturi de pe https://www.wish.com/? este prima data cand am comandat de la ei si sper sa nu imi traga teapa am verificat cardul bancar si mi-sau retras cu 5 pound mai multi ma intreb de ce, si cand incerc sa verific tranzactia online sa vad -50 lire de exemplu nu imi apare decat ultima tranzactie pe care o facusem inainte de a face cumparaturi voi ati mai cumparat chestii de la ei? Si oare in cat timp imi primesc coletul pe site scria 3 noiembrie sper ca nu trebuie sa astept atat p.s. suntin manchester/UK va rog sa imi raspunda doar cei ce au ceva inteligent de spus sau un sfat rog si ofer seriozitate, multumesc!

2 răspunsuri:
| Ciprianoiutr a răspuns:

Salut, eu am mai cumparat de pe wish si a fost totul in regula, doar nu cumpara bijutorii, sper ca te-am ajutat.

| Rebegea_Mihaita_1991 a răspuns:

Salut. Eu am mai cumparat de pe wish, sunt ok numai ca majoritatea produselor nu sunt asa de buna calitate si uneori la haine vin marimile diferite de ce comanzi. Poti urmari comanda ta pe site la ei pe unde este sau poti bifa optiunea sa primesti mesaj si pe telefon. Si iti zice ei cand faci comanda intre ce perioada va ajunge la destinatie. Eu cel putin asa stiu.
O zi buna