| Miuanamaria a întrebat:

Este cineva ca a comandat vreodata de pe acest site: https://www.wish.com/, pentru ca am vazut multe haine si pantofi superbi la un pret foarte bun. Dar nu stiu daca site-ul este de incredere. Ofer funda!

1 răspuns:
| Natiii99 a răspuns:

Site-ul este okei, doar ca va trebui sa platesti produsele cu card-ul, iti vor cere datele de acces pentru acesta. Atata timp cat ai doar suma respectiva pentru a plati produsele este okei, in caz invers, eu nu m-am riscat ci am mutat banii dintr-o parte in alta pentru a ramane doar cu suma dorita