| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Acum 3 ani am primit admin pe o pagina de pe Facebook. Iar acum toți adminii au iesit si am ramas singurul admin. Întrebarea mea este cum pot sterge pagina sau măcar sa ies de pe pagină.

2 răspunsuri:
| TPUZero a răspuns:

Intra pe pagina si trebuie sa vezi acolo ca esti inscris (dai iesire din grup) sau vezi 3 puncte orizontale. daca nu iti arata mergi la setarile contului si vezi acolo

| ChocolateBar a răspuns:

Intri la setari-"setarile paginii" si dai pe "Remove page".
Unele pagini se sterg din prima, iar altele dupa 14 zile, depinde de pagina.