| TheWolfOficial1 a întrebat:

Acum un an am adaugat niste notite in google drive. S-au salvat, dar nu le pot accesa. Tipul fisierelor este SNB. Am intrat pe cloudconvert si am incercat sa convertesc una in pdf si alte optiuni de la documente, dar imi da o eroare "SNB invalid file". Daca incerc sa le deschid direct din drive imi spune ca fisierul nu este acceptat.
Este vreo metoda sa la accesez sau sunt pierdute?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se zice ca pot fi accesate de pe telefon cu aceasta aplicatie: https://play.google.com/......ps/details

| TheWolfOficial1 explică (pentru Salontanul):

Nu stiu cum de nu m-am gandit la asta :") a mers. Mersi laughing

| Salontanul a răspuns (pentru TheWolfOficial1):

Multumesc si eu pentru apreciere!