| Xenoverse a întrebat:

Acum zilele astea mi-am instalat pe laptop, Windows 10 Pro si joc jocuri de Android pe el si intrebarea este daca laptopul meu se incinge cand joc jocuri serioase gen asphalt 8 sau modern combat? dau funda.

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Laptopurile sunt mai performante decât telefoanele, deci Asphalt 8 nu ar trebui să fie o problemă pentru el. Testează și ai să vezi. Fiecare laptop are alt sistem de răcire. Dacă se încinge, atunci ia un cooler.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Pe windows 10 se incinge sigur iti spun din propria experienta