| pinguluk a întrebat:

Ajutati-ma! Deci, am vazut un tutorial in care sa faci un server de metin2 pe ip routabil. La un moment dat, s-a dus pe pagina 192.168.0.1, apoi m-am dus si eu. Acolo imi cerea user si password, iar eu am incercat de multe ori. Apoi m-am dus pe pagina TrendNet si am gasit o intrebare referitoare la cum sa gasesc parola de la user. Si iau raspuns ca, sa se duca in spatele aparatului (tw100-s4w1ca) si sa apese pe butonul de restartare (sa tina apasat 15 secunde) apoi, userul era admin si nu mai era parola. Asa am facut si eu. Apoi am intrat si trebuia sa aleg nu-s ce internet, ce adrese de dns, ce fel de internet... si nu stiu cum sa-l fac la loc! Funda cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| andrey23 a răspuns:

Suni la aia de ai net(rds banuiesc) si spui sa iti dea dns-urile, username si pass pentru PPPoE happy

1 răspuns:
| klau123ful a răspuns:

Deci ai team view
daca da
add la klau_tm_rapp
si vb acolo