| CravataAlbastra a întrebat:

Ajutati-ma va rog, mi-am luat de la Lidl o placa de par multifunctionala (de la Britney Spears) si nu se incalzeste deloc, chiar daca becul rosu sta aprins. Are mai multe capete, nici una nu se incalzeste. De la ce ar fi problema si cum as putea sa o reapar?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai dus-o la garanție și nu ai obținut nimic de la ei, noi cum să te ajutăm? Du-o la ANPC!
PS dacă te apuci tu s-o „repari", pierzi garanția!

| halogen001 a răspuns:

Daca e in garantie se poate merge la magazin cu ea.

| baciu92 a răspuns:

Iti recomand sa iei bonul care l-ai primit la casa si sa te duci cu el la lidl sa tio schimbe..Asta daca nu a trecut o saptamana de cand ai cumparat.

| Florentina9210 a răspuns:

Returneaz-o ca e defecta!