| Decebalul a întrebat:

Mi-am luat un incalzitor pentru acvariu si nu stiu ce sa fac ca sa functioneze. La inceput cand l-am bagat s-a aprins un bec dar dupa vreun minut s-a stins si nu s-a mai aprins. Daca becul e aprins inseamna ca incalzeste di dac nu e aprins nu incalzeste?

4 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Seteaza-l la 24-25 de grade. daca becul e aprins atunci el incalzeste daca e stins nu incalzeste. daca are termostat se v-a opri singur si se v-a porni cand e nevoie

| EternalVampire a răspuns:

Regleaza si tu la temperatura

| SherryXoX a răspuns:

Trebuie sa reglezi temperatura

| Lauraelena01 a răspuns:

Trebuie sa il reglezi acolo la temperatura sa il dai la 25 grade, eu asa il am. la mine becul se aprinde cand incalzeste, iar cand e stins e temperatura constanta.