| Danyel_Danyy_2002 a întrebat:

Ajutor, cand intru pe skype si incep sa vorbesc cu cineva imi apare "Don't send" si ma scoate din Skype. De ce ma scoate? Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| MiddyMo a răspuns:

Don't send e o problema cu batai de cap. Incearca sa reinstalezi Skype si incearca sa il mentii deschis fara sa ruleze alte programe si vezi daca se mai inchide.

winking

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Problema persistă din cauză că trebuie să reinstalezi skype-ul. Probabil ai luat vreun virus.