| NVRE a întrebat:

Am aceasta eroare cand incerc sa bootez BlackArch :https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/......7616_n.jpg Ce sa fac sa o rezolv pe orice dau click fie pe UNebootion fie pe loadconfig e aceeasi chestie.

5 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Că și dau eu click pe un link care arată așa. Postează o poză, text sau, și mai bine, caută pe Google.

| NVRE explică (pentru FaraNume1245):

Ce are daca dai click?

| FaraNume1245 a răspuns (pentru NVRE):

Nu știu și nici nu vreau să aflu. Postează un link de la un site cunoscut dacă vrei să dea cineva care și înțelege ce se întâmplă click. Compară link-ul tău, care e foarte dubios, foarte lung și conține un site necunoscut, cu unul de la imgur de exemplu, care e în formatul "imgur.com/id_poză". Cum am mai zis, dacă vrei ajutor de la TPU postează un link care duce către un site cunoscut sau postează text.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru NVRE):

Pe lângă răspunsul de mai sus, link-ul e mort.

| NVRE explică (pentru FaraNume1245):

Ma serios de ma mai intereseaza intrebarea aia dupa asta. Ce credeti ca v-a bag pe site-uri malitioase sau cv de genul.Chiar credeti ca as face un site care sa va instaleze un payload.Chair credeti asta.Adevarat nu ar fi greu deloc...