| LuizaVisanu a întrebat:

Am cumpărat de curând o boxa portabila Akai X10. Problema e ca nu inteleg cum sa procedez cu difuzarea pieselor atunci cand bag stick-ul usb. Se repetă aceeasi melodie. Intrebarea mea e : Cum as putea proceda ca sa se difuzeze melodiile la rând si sa nu se mai repete melodia?

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

1- Vezi daca are un buton Repeat. Daca da și e apasat repeta la infinit prima melodie de pe stick.
2- Tipul asta de boxe reda doar piesele in format mp3. E posibil ca boxa sa nu fie de vina. Esti sigura de faptul ca celelalte melodii sunt in acest format?
3- Vezi cum e setata boxa.Conecteaz-o la un pc si fa-i o diagnoza.