| Andreidjsjc a întrebat:

Am dat ieri o comanda de la Altex (sambata) după ora 16:00 daca ar vreo importanță.Ar putea să ajungă mâine?(duminică) din cate am văzut lucrează cu fan curier-ul

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Stai tu linistit ca nimeni nu lucrează în weekend și ăștia trimit comenzile max pana în ora 12:59-13:00 în zile lucrătoare.

| StalkerSoul a răspuns:

O sa vina luni, curierii nu lucreaza decat pana sambata la ora 16

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu poate sa ajunga maine, fiindca comenzile primite dupa ora 12, sunt procesate ziua urmatoare.
Cum ziua urmatoare este in weekend, vor fii procesate in prima zi lucratoare, adica luni, iar marti poti primii pachetul.

| Sofer a răspuns:

Mai așteaptă pana saptamana viitoare. Atunci o sa ți-l livreze.

| sierra1 a răspuns:

Nope - dar pe marti, miercuri il ai

suntserios
| suntserios a răspuns:

Luni daca ai noroc... sau marti

| darrio2007 a răspuns:

Mai sigur marti.