| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

ieri am pus o comanda la altex de un joc video si astazi am primit un email cu mesajul: "Comanda va fi expediata astazi prin Nemo Curier, in cazul in care intarzie o puteti refuza ulterior."

Vreau sa stiu daca va ajunge maine (adica daca ei lucreaza si sambata). A mai comandat cineva si sa-mi spuna in cat timp a venit? MULTUMESC ANTICIPAT!

2 răspunsuri:
| Cristi599 a răspuns:

Am mai comandat eu un pc de la altex, si da, lucreaza si sambata. Vine in aprox. 24 de ore (o zi, adica) sau poate intarzia cateva ore; adica ti-au spus si aia in e-mail ca daca intarzie poti refuza.

| Ivanov_Casian_1995 a răspuns:

Am comandat odata un DVD si o venit in 7 zile, depinde daca au multe comenzisau daca mai au pe stoc obiectul pe care il vrei si nu iti livreaza sambata sau duminica.
Sper ca te-am ajutat!