| Bogdan987654321 a întrebat:

Am dat sa mi se descarce aptoide.S-a descarcat si imi apare la descarcari.Am nevoie de o aplicatie pentru a deschide aptoide.Stie cineva de ce aplicatie as avea nevoie pentru a putea deschide aptoide?

1 răspuns:
| Rares-Raul_Dit_1990 a răspuns:

Nu ai nevoie de absolut nicio aplicatie... Nu stiu cine te-a mintit cum ca ai avea nevoie de vreo aplicatie pentru a folosi Aptoide, dar trebuie sa intri la setariile telefonului tau si sa activezi optiunea care iti permite sa instalezi aplicatii provenite de la surse necunoscute de catre dispozitivul tau. Gasesti aceasta optiune la setariile de securitate.