| oanadiana1 a întrebat:

Vreau sa imi descarc OptiFine pentru mai multe fps pe minecraft. Dau sa se descarce si dupa ce s-a descarcat d-au pe ea si mi se deschide in WinRaR. Cum il instalez? Ca mie nu imi apare ca a fost instalat sau ceva numai e u fisier sub forma de trei carti

2 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Mai cauta optifine install sa se instaleze singur daca nu te descurci mai sunt tutoriale pe Youtube cum se instaleaza

| robertnuconteaza a răspuns:

Cand instalezi winrar te pune sa alegi dintre tipurile de fisiere care sa le deschida winrar, debifezi fisier jar si bifezi iso, sau poate ai vreo versiune veche de java, aia cu winrar e 100% eficienta