| DeathLord93 a întrebat:

Am descarcat windows 7 in calculator si acum vreau sa il pun pe un dvd dar nu stiu cum sa fac pentru ca stiu ca trebuie sa fac dvd-ul bootabil cu Nero am Nero 10 deci nu ar fi problema doar ca nu stiu cum sa lucrez imi poate explica cineva?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Merge sa faci usb si dvd bootabil: http://www.go4it.ro/......ol-5281640

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca e fisier.iso (ca de obicei), e destul doar sa dai click pe fisier si va porni programul Nero, asteptand sa introduci DVD-ul gol in unitate.