| Stangaciu_Antonio_1996 a întrebat:

Am doua calc si sunt logat pe ambele cu un cont steam cum as putea sa intru pe un calculator ca sa ma deloghez pe celalalt

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Pai daca le ai pe aman2 pornite, foloseste team viewer.
Da' nu prea inteleg ce vrei sa faci, adica de ce nu dai log out de pe calculatorul de pe care vrei sa te deconectezi?

| vladutcornel a răspuns:

Dacă sunt în aceeași rețea (amândouă le ai acasă), cea mai rapidă metodă este Microsoft Remote Desktop, pe care îl ai deja instalat pe Windows.
Altfel, Teamviewer trebuie instalat pe ambele calculatoare și le înregistrezi pe amândouă pe aceșași cont de Teamviewer. Pot să detaliez dacă vrei