| RazvanGRS a întrebat:

am un cont de skype care cand incerc sa intru imi zice ca sunt logat deja si trebuie sa ma deloghez dar nu merge pentru ca nu sunt logat, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| laura250898 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi Skype-ul si sa il instalezi din nou happy

| RazvanGRS explică (pentru laura250898):

Multumesc Lura chiar a mers. o mai facusem dar acum chiar a mers

| laura250898 a răspuns (pentru RazvanGRS):

Am dat doar o idee, ma bucur ca am fost de ajutor happy!

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Se vede ca Laura habar nu are despre ce vorbeste! happy Draga mea nu mai da raspunsuri doar sa fie. Razvan, daca iti zice asta asa imi zice si mie. Dupa ce dai un restart la pc iti va merge happy

| RazvanGRS explică (pentru j1NNNx):

Stii ca nu e frumos sa spui lucruri despre alti oameni pe care nu ii cunosti...ce mi-ai zis tu o faceam destul de des si degeaba.

| laura250898 a răspuns (pentru j1NNNx):

Nu am dat raspuns "doar sa fie", am incercat sa dau un sfat, deoarece mi s-a intamplat si mie si asa am rezolvat problemabatting eyelashes.