| MBAAA a întrebat:

Am downloadat ceva scris de pe internet si nu imi citeste in Microsoft Office Word 2003. Cu ce program as putea sa deschid fisierul si sa-l pot citi normal?

Răspuns Câştigător
| Saraaaa a răspuns:

Adobe reader* funda?

3 răspunsuri:
| Saraaaa a răspuns:

Adobe reather

| razvy596 a răspuns:

Pai iti dezinstalezi 2003 si iti instalezi 2007 asa merge sigur. cu placere

| RyugaHideki a răspuns:

Uneori 2003 nu citeste pe cele din 2007 si invers. iti sugerez asta:
http://en.softonic.com/s/microsoft-office-2003-full-version eu am luat excel viewer 2003. imi ajunge :) dar poti alege mai multe si trage Microsoft office word 2007. Sigur iti va merge.