| wannabe a întrebat:

Cum as putea transforma cu microsoft office word 2003 sau alta metoda, un text foarte lung care este scris numai cu litere mari de tipar intr-un text care este scris de mana si cu litere mici?

2 răspunsuri:
| wannabe explică:

Raspunsul era:
Format > Change Case > UPPERCASE

| lkgeo a răspuns:

Pai dai urmatoarele comenzi:
Ctrl+A si se selecteza tot textu si apoi alegi de sus unde arta cifre alegi si tu 14-15
si ca sa schimbi in scris de mana cum zici tu
scrie pe google font scris mana si ie fontul adica il descarci si daca ai windows 7 intri in el si dai instal dar daca si windows xp intri unde ai instalat windowsul in partitia C de fel si intri la windows/fonts si pui acolo fisierul acela si apoi intri in word si alegi fontul cu numele acela
sper ca te-am fost de folos