| JMKing a întrebat:

Am fost la cineva și am intrat pe un site, m-am logat (eram pe chrome) și mi-a apărut sus în dreapta dacă vreau să rămână salvată parola pe acel site
acum acel prieten îmi poate afla parola de la cont sau doar a rămas logat?
P.S.:eram pe telekomtv

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca n-ai dat sa ramana parola salvata atunci nu-ti poate afla parola.

| Eduard619 a răspuns:

Pai daca i-ai dat da atunci are de acum acces la contul tau

| Andreistamate07 a răspuns:

Doar ai rămas logat dacă ai dat să îți rămână parola salvată. Îți poți schimba parola de la emai-lul cu care te-ai conectat și îți bifezi căsuța pentru a te deconecta de pe alte dispozitive.

| Packer19 a răspuns:

Ai ramas doar logat pe acel site/cont..si i-ai dat acces la contul tau, dar poti da la setari si schimba parola in caz ca doresti sa nu afle mai multe despre contul tau...

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca iti poate intra in cont si schimba parola, daca are intentii neserioase.
Asa ceva nu faci niciodata cand mergi undeva, niciodata nu dai sa-ti salveze parola, iar cand esti pe PCul altuia, intotdeauna te de-loghezi.