| Acvila149 a întrebat:

Am Huawei p9 dar l-am scapat jos si s-a indoit capacul de pe spate si as vrea sa stiu daca se plate schimba capacul si cam la ce pret at ajunge inlocuirea lui ma refer capacul +inlocuirea in service ca banuiesc ca e greu sa-l schimba eu.

Răspuns Câştigător
| Crn_Crynutza_1988 a răspuns:

Sfatul meu e sa te bagi sa schimbi tu. Pentru ca pe9lite'ul are capacul cuplat cu bateria sunt lipite deeaia la P8, P9 lite'ul nu se scot capacele Am eu un numar de telefon ca asa am patit si eu la fel l-am dus si nu mea luat mult maxim 70 lei 80 lei. daca vrei nr zi-mi... mea schimbat capacu cu totu baterie

1 răspuns:
| Dolores214 a răspuns:

Pretul la capac al găsești pe eMAG acum depinde și la ce service mergi alți mai scumpi alți mai ieftini poți sa al cumperi tu capacul și sa al pui tu sau un prieten sau uitate pe yutube Cum se schimba capacul Huawei. Nu e mare lucru pe eMAG e cel mai ieftin și de încredere bafta