| RealKing01 a întrebat:

Am in telefon o poza cu datele de logare de la provider-ul de internet. Mi-am cumparat de curand un router nou gigabit. Cum sa scriu parola, cu litere mici sau litere mari? Ca parola este si cu litere mari si cu litere mici, deci cum scriu parola ca sa ma pot conecta la internet? O scriu exact asa cum este?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O scrii exact cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare,

Parolele de obicei sunt "Case Sensitive" deci da o scrii exact asa cum este acolo si cu litere mici si cu litere mari.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

O scrii exact cum e. Daca acolo apare cu litera mare, scrii cu litera mare. Daca insa e cu litera mica pastrezi litera mica.