| IonutSxz a întrebat:

Am instalat o versiune de windows 10 si anume enterprise si cand inregistrez intr-un joc cu obs se misca in frame-uri, gen cu 3 fps, 4 si inainte se misca cu peste 100+ fps, de la ce oare sa fie?

Răspuns Câştigător
| cyberalex a răspuns:

Https://obsproject.com/......racks.221/

Verifica codec-ul.

3 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Nu este de la Windows, probabil este de la setarile OBS sau poate nu ai suficienta memorie ram?

| iamrob3rto a răspuns:

Incearca sa ii dai pc-ului un reset, ajuta destul de tare, si incearca sa il schimbi pe win 10 pro, ala enterprise nu e facut pentru ce ai tu nevoie.