| Daniel_Alexandru_1999_mTQ5 a întrebat:

Am instalat programul fraps pentru a filma, insa cand incerc sa-l deschid imi da o eroare. D:\Fraps\Fraps.exe is not a valid win 32 application.

Răspuns Câştigător
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

Daca as incepe sa traduc eroarea s-ar intelege ca nu poti rula Fraps cu windows pe 32 bit (84).Eu as folosi OBS.E cam greu de inteles cum se foloseste dar cu cateva tutoriale te vei scoate.Dar daca chiar ai nevoie de Fraps, atunci trebuie sa iei un windows pe 64 bit cum am eu xD.Mult noroc.

1 răspuns:
| Alexandru_Avram_1995_sOg9 a răspuns:

Probabil ca versiunea de la Fraps nu e buna, si trebuie una pentru 64 biti