| lucyyy95 a întrebat:

am si eu o problema, cand incerc sa deschid partitia C la laptop imi da o eroare: C:/ is not a valid Win32 application, imi puteti spune ce sa fac ca sa pot sa deschid C`ul? va rog... dau funda:*

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Pasul unu. click dreapta explore
pasul 2. intra in task manager dai end task pe explorer. exe apoi sus file run scrii din nou explorer. exe. e posibil sa ai totusi o eroare pe fisier. nu te speria cand o sa dispara bara de start o sa reapara cand dai run la explorer. exe

| shtephan a răspuns:

Hi, de multe ori am avut si eu problema asta. pana am formatat C'u cu Windows SP3, iar acum no problem. Ideea e ca SP3 are multe update-uri. Poate am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai reparare la C\Windows si merge dupa happy

| lucyyy95 explică:

Problema este ca nici explore nu pot sa daucrying.

| chatcorp a răspuns:

Ai incercat sa ii dai explore la partitie