| Ileana_Ileana_1999 a întrebat:

Am intrat pe Facebook de pe telefonul cuiva si am uitat sa ma deconectez. Intrebarea este: cum pot sa ma deconectez de la distanta?

10 răspunsuri:
| vasy1997 a răspuns:

Exista la facebook o optiune pentru " deconecteaza-ma de pe toate dispozitivele" si astfel ai rezolvat problemawinking

| Andreea52 a răspuns:

Setari -> Securitate -> Unde esti conectat
big grin Si dai Opreste activitate de pe dispozitul de pe care ai ramas conectat

| sltlp a răspuns:

Mai sigur schimbi parola...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Sigur,dupa ce se deconecteaza trebuie schimbata parola.In caz ca cel cu telefonul a bagat-o la memorari, ii poate intra oricand pe fb.

| Pui_Alin_1990 a răspuns:

Delogare

| Srainer_Elena_1991 a răspuns:

Bună dimineața vreau sa ma deconectez de am rămas pe alt telefon și conectta

| Srainer_Elena_1991 a răspuns:

Și nu știu ce sa fac

| Leonidas_Andrei_1985 a răspuns:

Sc sa ma deconectez depe toate disozitivle care sunt logat

| Chit_Darius_1990 a răspuns:

Vreau sa delogiez fakebok depe tote dispozitivele

| Zlampa_Valy_1964 a răspuns:

Cum fac Sa ma deconectez nu merge