| Sam34s22 a întrebat:

Am iphone 5s si cand e blocat si ma suna cineva nu apare tot timpul doar cateodata, imi arata ca am un apel pierdut iar persoanei care m-a sunat ii spune ca sunt ocupata.Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Ungureanu_Sabina_1993 a răspuns:

De mers la Orange cred, sau de unde ti-ai luat telefonul, e foarte bine daca ai garantia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți iei Android, e mult mai bun, mai ieftin, și îl poți roota, lucru care îți dă acces la toate funcțiile lui, nu ca și cum avea deja mult mai multe funcții ca iphone.