| BulaNNN a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am un Samsung Galaxy Note 4 si cand am ca deblocare ecran pin, parola, amprenta etc. ( ecranul fiind blocat ) nu imi apare numele persoanei care m-a sunat. Imi apare doar apel pierdut. Cand am ca deblocare ecran prin glisare, imi apare numele. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Scolarul12444 a răspuns:

Eu nu am intalnit acesta problema, sunt posesor de Note 4.
Nu cred ca cineva iti poate solutiona problema print-un mod sau altul...
Du-te la cineva care stie despre ce este vorba...

2 răspunsuri:
| BulaNNN explică:

Daca merg la Germanos, Vodafon etc. ma poate ajuta cu aceasta problema?

| Scolarul12444 a răspuns (pentru BulaNNN):

Probabil ei au sa stie problema.
Daca ai garantie te poti duce la reprezentanta de la Samsung( la service).
Acolo iti vor rezolva cu siguranta problema)