| Markm2002 a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR! Am făcut o prostie, voiam sa înregistrez mai bine cu OBS ( sa nu mai am frame dropuri si Lag pe jocuri ) asa ca am urmărit niște tutoriale pe Youtube, unul cu setări pentru obs si altul cu setări pentru Windows ( in care am dezactivat si șters niște chestii ) si după ce am terminat si am incercat sa înregistrez din nou cu obs nu puteam sa deschid videoul in niciun program.Am dezinstalat obsul si l-am reinstalat dar acum de fiecare data cand înregistrez se vede doar un balckscreen atât pe obs cat si pe videoul salvat in format MP4 de pe PC. Nu prea ma pricep la calculatoare. Daca știți vreo soluție la problema mea va rog să-mi răspundeți! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladutAnghel a răspuns:

Am avut si eu problema asta. OBS-ul este foarte usor de folosit dar setarile iti dau dureri de cap deoarece difera de la un sistem la altul. Iti recomand sa filmezi cu Aplicatia de la NVIDIA GForece Experience este foarte simpla de utilizat si isi face treaba super bine. Succes!big grin

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Instaleaza frumos un VLC. Cu ce vrei sa deschizi clipul ma rog? Probabil nu ai codec si incerci sa il deschizi cu vreo nulitate de player...