| CristinaMihaelaMara a întrebat:

Am nevoie de ajutor. am ios 11.2.6 si cand vreau sa fac screen shot imi apare imaginea neagra (pe screen shot) Cum as putea rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Cosmin106 a răspuns:

Cred ca am patit si eu o data, am facut screenshot si mi-a disparut backgroundul. Incearca din nou sau da-i un restart ca isi revine garantat. ios 11 a fost, si este in continuare, un sistem plin de buguri. Se anunta ca pentru ios 12 se va lucra mai putin la feature-uri noi si mai mult la crearea unui sistem mult mai stabil, asa cum ne-a invatat Apple pana acum, insa pentru asta trebuie sa asteptam pana in septembrie...

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Restabileste setarile telefonului.