| xShifT a întrebat:

Am o problema, folosesc windows 7 home premium pe 64 bit, atunci cand vreau sa fac print la un joc imi face la imaginea de desktop. Deci sa va explic intru in joc apas pe Print Screen apoi ma duc in Paint si cand apas Ctrl V imi apare imaginea de fundal! De ce? Din ce cauza? A da am placa video Inter HD Graphic 2 Gb Shared.Dau funda celui care imi rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Descarci fraps, sau apesi butonul de print screen si vezi daca merge.

5 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......Snap.shtml
Foloseste programul asta.

| xShifT explică (pentru MadHOuse):

Tot la desktop imi face cand apas alt si print screem

| xShifT explică (pentru MadHOuse):

A mers cu Fraps

| MadHOuse a răspuns (pentru MadHOuse):

Multumesc pentru fundita. ☺

| xShifT explică (pentru MadHOuse):

Am zis ca dau ma tin de cuvant! big grin

| MadHOuse a răspuns (pentru xShifT):

Descarci fraps, sau apesi butonul de print screen si vezi daca merge.