| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de driverul audio de la HP Compaq nc6220 pentru Windows 7
Cine ma poate ajuta?

7 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

DRP.SU te ajuta cu orice driver de la ORICE laptop/desktop

| Dzeko7 a răspuns:

Https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php
Le gaseste pe toate care lipsesc.

| ion1731 a răspuns:

Http://h20564.www2.hp.com/....../readIndex uite aici, poti traduce pagina in engleza daca nu-i clar... :) funda

| MskDesign a răspuns:

Laptopul tau suporta sistemele operative pana la windows vista inclusiv.Incearca cu un program dedicat descarcarii si instalarii driverelor.Eu iti recomand iobit driver boster.

| RaduTN a răspuns:

Foloseste 3DP Chip daca intampini probleme la gasirea driverelor pe pagina producatorului.

Bafta!