| ramona_5587 a întrebat:

Am un laptop HP Compaq, Presario C760ES si nu gasesc driver audio pentru windows xp.Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Descarca genius driver tools si ti le instaleaza el automat.Eu asa procedez cand nu gasesc un driver

| Archangells a răspuns:

Ai intrat pe situl de la HP, apropo? acolo trebuie sa gasesti toate driverele lor

| ramona_5587 explică (pentru Archangells):

Da, am incercat si acolo.imi spune asa: "Nu am reuşit să găsim pagina de descărcări Drivere şi software pentru "presario c760es"

| Archangells a răspuns (pentru ramona_5587):

Dar iti merge sunetul fara driver? daca nu merge, descarca genius tools de pe un site de tor.r.ente

| Archangells a răspuns (pentru Archangells):

Auzi, ce fel de xp ai? home edition? professional, pe 32 sau 64 ca am gasit cv

| Archangells a răspuns (pentru Archangells):

Descarca de aici si vezi daca merge. mai mult nu pot face:)
http://h20000.www2.hp.com/......iption.jsp

| ramona_5587 explică (pentru Archangells):

Multumesc frumos pentru ajutor :* am gasit pana la urma cu programul recomandat de tine big grin