| AlexStefan1 a întrebat:

Am nevoie de Power Point 2007 pentru un proiect, de unde l-as putea lua?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu ne ceri un porgram licențiat. Răspunsul corect este : la un provider de soft Microsoft, dai banii și primești programul.

Gratis, încearcă să lucrezi online aici după ce-ți faci un cont
https://office.live.com/start/PowerPoint.aspx

| NGheorghe a răspuns:

Poți sa iei ultima versiune de pe site de la Microsoft (este valabilă 30 de zile, cred)
Folosește alternative free... Open Office, Libre Office (is best), Polaris Office.

| gelu1970 a răspuns:

Iti dau eu Microsoft Office 2007 licențiat. Si Power Point e inclus.

| PainTech a răspuns:

Da-mi mesaj privat, regulile nu imi permit sa pun aici link.