| Girly97 a întrebat:

Am nevoie de un convertor de tensiune in Regatul Unit?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu. Ai nevoie doar de un steker cu trei picioruse in loc de doua, cum sunt mai peste tot.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uk nu e pe luna.
1. Nu iti explodeaza telefonul
2. Nu ai nevoie de convertor de tensiune
3. Nu inebuneste telefonul cautand retele
4. Nu conteaza pe ce retea il ai blocat, va merge oriunde in europa

| Digikey a răspuns:

In Anglia au tot 220 V ca la noi dar nu ti-ar strica un stabilizator de tensiune in poseta ca sa-ti protejezi telefonul tau blocat in reteaua Vodafone.

https://www.emag.ro/......DDM3RMBBM/

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ai o problema.

| Girly97 explică (pentru BuLaNNNeL):

Cei care nu s-au întrebat dacă am plecat vreodată din România sunt cei care au probleme, pentru că nu se pun în situațiile altora.

| goguPatent a răspuns:

Nu ai nevoie. Au nevoie doar de un adaptor pentru ștecher

| Girly97 explică (pentru goguPatent):

Multumesc mult, de care tip?

| Osneros a răspuns (pentru Girly97):

Poți să cumperi de acolo. Toate magazinele au adaptoare EU la UK.

| Girly97 explică (pentru Osneros):

Multumesc mult!