| Inversio a întrebat:

Am o boxa prin bluetooth, o conectez la telefon si cand bag muzica se aude in urma doar e in videoclip (videoclipul merge normal dar muzica se aude in urma la boxa). Ce as putea face sa mearga muzica odata cu videoclipul?

3 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Cumperi alta boxa, aparent ce descrii tu e calitate proasta.

Bula
| Bula a răspuns:

Telefonul tau este mai slabut pentru a procesa aplicatii multiple in acelasi timp.
Bluetooth merge cu intarziere fata de procesarea video.
Foloseste cablu pentru conectarea sunetului si va functiona bine.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca cu alt telefon si vezi cum merge