| korenix a întrebat:

Am un telefon umi touch si de curand am cumparat o boxa prin bluetooth, problema este ca odata ce conectez cele 2 dispozitive, muzica se reda pe telefon dar boxa nu se aude absolut deloc! Am conectat boxa la mai multe dispozitive si a mers perfect! Deci cred ca telefonul meu e de vina, ce pot face?

5 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Sa iti schimbi telefonul laughing))

| korenix explică (pentru Tudy000):

Daa, la asta m-am gandit si eu! Alt telefon sau alta boxa... laughing

| Tudy000 a răspuns (pentru korenix):

Acum se poate sa fie si boxa de vina, depinde de ce firma e, daca e fantoma ca si telefonul tau atunci se poate sa existe incompatibilitate, daca e de firma cunoscuta tot poate sa nu cunoasca telefonul tau happy, ai incercat sa setezi la bluetooth sa fie descoperibil telefonul si sa dai pair cu boxa

| korenix explică (pentru Tudy000):

Am incercat in toate modurile posibile, se pare ca nu se inteleg una cu alta!

| Tudy000 a răspuns (pentru korenix):

Inapoi te-ai dus cu ea sa vada si baietii, poate nu se conecteaza la nici un telefon...