| sasha1999 a întrebat:

Am o intrebare urgeta FUNDA!
Abonamentul meu expira la anul si vrea sa imi iau un telefon dar asa am amuzit ca nnu beneficiez de nimic si trebuie sa iau telefonul la pretul liber ....si as vrea sa imi fac un abonament de 10 euro la cosmote si as vrea sa nu platesc mai mult de 7 milioane cand il iau...ce telefon in prpuneti(de la cosmote care sa fie in stoc) + cum activez MB din abonament?

1 răspuns:
| MitroKta a răspuns:

Eeei, acum nu trebuie sa te bazezi doar pe ceea ce auzi. Cel mai simplu este sa te duci la un magazin cosmote( de preferat reprezentanta, nu partener) si ceri sa iti dea o oferta. Ei iti vor spune exact ce telefoane au in oferta la abonamentul pe care il vrei si iti vor arata si cum sa procedezi cu internetul. Succes!