| DrDeath a întrebat:

Ce se intampla daca cumperi un telefon cu abonament de la cosmote si ti se fura telefonul?(Mi s-a intamplat si nu stiu ce sa fac)Telefonul este pe abonament si daca imi inchide abonamentul eu mai trebuie sa mai platesc?
Vreau raspunsuri serioase deoare asta este o intrebare care ma va ajuta sa rezolv o mare problema.

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Intai da telefon la ei si anunta ca ti s-a furat telefonul pentru ca o sa vorbeasca cel care l-a luat si tu ai sa platesti Dupa cateva zile iti spun ei te duci la ei sa-ti dea o noua cartela cu acelasi nr dar vei plati putin Tot ei te informeaza cat costa noua cartela Bafta

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc