| anonim_4396 a întrebat:

Am o pagina pe facebook si am un proiect prin care ajut fanii. Cineva m-a intrebat cum se face "A gentle touch cu sclipici pe pixlr." dar nu am mai auzit de asta pana acum si nu as vrea sa o dezamagesc. Deci ce este si imi aratati un video cum se face?

1 răspuns:
| Nicorici_Cosmin_1998 a răspuns:

Am și eu o întrebare: trebuie sa faci? Sau doar sa ai spui ce e? Bun acum sa trecem la raspunswinking : Ăla e un fel de lac de unghii cu sclipici sau ceva de genul laughing Da chiar poți scrie pe YouTube Cum pot sa fac A gentle touch cu sclipici. Simpluwinking Sper că răspunsul meu a fost de ajutor. Funda happy