| Vally1999 a întrebat:

Asi vrea sa fiu admin pe o pagina de facebook!
Cine vrea sa il ajut cu pagina sa imi zica si dupa acea vb pe mess
Sunt bun in editat poze,ma pricep cu meme-uri, sunt on 5-6 ore pe zi, postez 20-25 de poze pe zi, fac jocuri cu fanii!

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Eu am o pagina dar nu am asa multi fani. 150 am. As avea nevoie de admini care sa ajute si la like-uri. Dar probabil pe tine nu te intereseaza o pagina cu un numar asa mic de like-uri.

| Vally1999 explică (pentru RareşTPUro):

Da-mi link-ul sa iti dau like sa ma faci admin si am sa te ajut la pagina