| Raul_Gavrila_1980 a întrebat:

Am o pereche de caști cu microfon dar are o singură mufa jack 3.5 dar, aș vrea sa despart mufele îmi poate spune cineva cu aș putea sa le despart astfel încât căștile să aibă o mufă si microfonul alta?

2 răspunsuri:
| PANZER42 a răspuns:

Nu poti face asta, ca sa faci asta ar trebui sa tai cablurile si sa vezi care e care, dar mai bine cumpara-ti casti sau microfon separathee hee daca acele casti sunt de telefon, microfonul nu iti va merge la PC