| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, cand vreau sa dezarhivez un joc dintr-o arhiva de 14gb.rar imi da la timp ramas peste 20 ore nu stiu ce as fac... in trecut mi-l dezarhiva intr-o jumatate de ora

4 răspunsuri:
| Exception a răspuns:

Salut,
Cel mai probabil ai o aplicatie in background care iti consuma foarte multe resurse (procesor / acces hard disk).
Incerca sa opresti temporar antivirusul!
El poate fi vinovatul.

| Jipa95 a răspuns:

Exista winrar pe 32 si 64 biti. Poate ca ai sistemul de operare pe 64 biti, iar winrar este pe 32 biti. Poti descarca varianta de winrar pe 64 biti de aici : http://download.cnet.com/WinRAR-64-bit/3000-2250_4-10965579.html

| JokerV a răspuns (pentru Exception):

Nu folosesc antivirus de cativa ani...

| JokerV a răspuns (pentru Jipa95):

E pe 32 biti si versiunea de winrar e la fel pentru 32 biti