| 1Q a întrebat:

Am o problema cu laptopul, a trebuit sa schimb hard diskul si acum nu mai am Microsoft office, ca am bagat pe vechiul hard disk codul care ti-l cere pentru a putea sa il activezi si acum nu il mai am pe noul HDD ce pot sa fac sa il recapt?

4 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Daca vechiul hdd este inca functional il poti conecta la PC (nu este necesar sa bootezi de pe el, poti face boot la windows-ul actual) dupa care folosesti Magical Jelly Bean. Iti vei putea recupera atat key-ul office-ului cat si al altor programe instalate.

| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi programul respectiv.

| 1Q explică (pentru DrGeorge):

Pai asta e problema ca vechiul HDD e facut praf nu s-o mai putut recupera nmic de pe el

| DrGeorge a răspuns (pentru 1Q):

Nu prea mai ai cum sa recuperezi key-ul. Decat daca vobrbim de Office365. Atunci il poti recupera din contul de micrsoft pe Outlook.office365.com