| Dragosgan a întrebat:

Am o problema cu laptopul, am o pata pe fata lui, o pata neagra care se extinde mereu, nu stiu dc se dregradeaza pixeli sau ce se degradeaza.Greseala mea, asa a fost cand l-am cumparat tot cu pata dar mult mai mica si creste mereu, ce as putea face, laptopul nu mai e in garantie, vreau sa stiu si daca trebuie inlocuit cu totul sau decat monitorul afectat.va rog raspuns acord funda.

2 răspunsuri:
| Izaaaaq a răspuns:

Hei! Am avut si eu aceeasi problema.
Mie tot asa mi se intampla, se extindea o pata pe ecranul laptopului.
Am fost cu el la reparat si mi s`a spus ca ecranul laptopului s`a spart.- Am dat 700 lei (7 milioane) ca sa mi`l repare happy

| YoYoLicious a răspuns:

Ai display-ul sparthappy