| ThatAwesomeSpartan a întrebat:

Am o problema cu PC-ul meu, mi-am pus Windows 7 Ultimate si tot imi face figuri, desi mi l-am pus de curand, Windows 7 nu este pe gustul meu, si as vrea sa-mi pun Windows 8 sau 10, insa nu stiu daca PC0ul il suporta, al meu este Acer Aspire M3800, (anul 2006), poate cineva sa-mi spuna daca poate rula Windows 10 saud daca Windows 8.1 ii bun pentru el(avand in vedere ca il aveam inainte).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operating System
… Microsoft Windows Vista Premium SP1
… Microsoft Windows XP Home Basic SP1
… Linpus Linux X-Windows mode
… Free Dos
Nu stiu nici cum ti-a mers 7, dupa ce scrie pe site-ul producatorului. laughing