| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! am o problema mare cu laptopul acer aspire 5315 am instalat toate windosurile posibile wd vista home premium, home basic, windows 7 starter, ultimate si xp sp3
problema este ca la toate sistemele de operare de mai sus trebuie sa le activez (activare wd-s) in afara de xp dar toate aceste sisteme de operare mi se inchid deodata dupa ce fac hibernare sau sleep (stan-by) dc oare?
am instalat de curand windows 7 ultimate cu aoto-activare si culmea nu se mai inchide dupa hibernare si stan-by
imi poate explica cineva dc?
o intrebare ar mai fi daca i se potriveste wd-sul asta 7 ultimate la acerul meu 5315 (aspire) nu as vrea sa ard procesorul sau alceva
inschimb merge mai bine decat pe vista si consuma mai putin ram decat la vista
acer aspire 5315
procesor 1.86
ram 1gb
252 mb grafica
multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
E laptop de generatie veche, pune Xp daca vrei a nu te doara capul.
Bafta