| AstroNoot a întrebat:

Am o problema cu senzorul de temperatura de la placa de baza.Imi arata mai tot timpul temperaturi de peste 100 de grade.Procesorul si restul componentelor cu senzori de temperatura arata temperaturi sub 50.Ar trebui sa ma ingrijorez sau e defect senzorul? Dovada in Speccy si OpenHardwareMonitor: http://imgur.com/lXuTPdH

1 răspuns:
| William1000 a răspuns:

Ei bine, pana vara viitoare, i-ati un cooler de calculator separat si pozitioneaza-l sa fie cat mai aproape de procesor.