| SANDUaka a întrebat:

Am o problema cu un laptop Dell xps care cand porneste se vede bruiat asa...imaginea e deformata. Ce sa aiba? Placa video e problema?
De mentionat ca ieri si alaltaieri am jucat CS:GO si lol fara probleme si cred ca am fortat un pic placa video.dar in mod normal nu ar fi trebuit sa aiba probleme deoarece e o placa ok pentru jocurile astea. L-am cumparat acum 3 zile de la un prieten. Stiti ce are si ce ar cam cat ar trebui sa dau la un service?
Placa video e Ati Mobility Radeon HD 4670.
Procesor i7 1.7ghz

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ce windows ai

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ce windows ai?